6 listopada 2014 | przez Smak Doskonały
UGOTUJ MI MAMO!

KUCHNIA+ MÓWI „UGOTUJ MI MAMO!”

 

Kuchnia+, autorski kanał platformy nc+, przygotowała nową produkcję własną dla gotujących dzieciom rodziców. W każdą sobotę, od 8 listopada widzowie będą mogli obejrzeć premierowe odcinki programu „Ugotuj mi mamo!”.

 

Seria skierowana jest do rodziców, którym zdarza się stanąć przed dylematem, co ugotować swoim dzieciom. W tym wypadku nie liczy się tylko smak, ale też wartości odżywcze konkretnego dania oraz jego aspekt zdrowotny. Na te właśnie elementy w nowym programie wyprodukowanym przez kanał Kuchnia+ zwróci uwagę prowadząca – Iwona Zasuwa, autorka bloga „Smakoterapia”. Pomogą jej w tym mamy z dziećmi.

Oprócz wielu pomysłów na potrawy przygotowywane z myślą o dzieciach gospodyni programu podzieli się praktycznymi radami na temat tego co, jak i kiedy gotować najmłodszym. Jej porady uzupełnią eksperci, którzy wytłumaczą dlaczego pewne produkty szkodzą, a inne mają zbawienny wpływ na zdrowie zarówno dzieci, jak i rodziców.

W każdym odcinku prowadząca poruszy inny temat. W pierwszej odsłonie przedstawi, jak w przemyślany sposób wprowadzić do diety najmłodszych kaszę jaglaną. W tym celu przygotuje m.in. burgery buraczano-jaglane oraz desery z kaszy jaglanej. W kolejnych odcinkach pokaże także zdrowe słodkości bez dodatku cukru i proste, ciepłe dania, które mogą zastąpić kanapki.

 

UGOTUJ_MI _MAMO_FOT.APARATKI.PL

Foto i więcej informacji: www.kuchniaplus.pl i www.facebook.com/kuchniaplus

Smak Doskonały

Smak Doskonały jest wirtualnym domem, jest tu kuchnia, ogród z warzywami i ludzie… Od tej chwili życie tego domu toczy się dla Was drodzy internauci. Będziemy dla Was gotować i opowiadać o jedzeniu, winie ,piwie, o ludziach, którzy te cudowności tworzą. Odwiedzimy ich by zajrzeć przez dziurkę od klucza i podpatrzeć jak powstają arcydzieła. Zabierzemy Was w kulinarną podróż, która nigdy się nie kończy, bo o sztuce można mówić i pisać bez końca.

Napisz komentarz

— wymagane *

— wymagane *