21 maja 2015 | przez Smak Doskonały
KULINARNIE ZGRZESZY Z JAMIEM OLIVEREM

KUCHNIA+ KULINARNIE ZGRZESZY Z JAMIEM OLIVEREM

 

Klasyczne burgery, tosty z serem, lazania i wiele innych prostych i pysznych dań, które po zjedzeniu wywołują zazwyczaj wyrzuty sumienia. W nowym programie Jamie Oliver odświeży potrawy, które każdy mieszkaniec Wysp dobrze pamięta np. z dzieciństwa. „Grzeszne przyjemności z Jamiem” zagoszczą na antenie Kuchni+ od 16 maja, w każdą sobotę o 15:30.

 

Nowa seria była produkowana w rodzinnym domu Jamiego w Essex. Słynnemu Brytyjczykowi towarzyszą jego dzieci: Poppy, Daisy, Petal i Buddy, a także przyjaciele oraz mama Sally. W „Grzesznych przyjemnościach z Jamiem” widzowie zobaczą inspirujące pomysły na odświeżenie klasycznych na Wyspach potraw, takich jak burger, tosty z serem, lazania, ravioli po bolońsku, czy popularny sheperd’s pie.

 

Jamie Oliver to jeden z najpopularniejszych w Polsce brytyjskich kucharzy. W rankingu 10 najchętniej oglądanych programów Kuchni+ w 2015 roku „15 minut Jamiego” zajmuje druga pozycję z wynikiem 57,6 tysiąca widzów.

 

Każdy z sześciu 60-minutowych odcinków widzowie mogą premierowo obejrzeć w każdą sobotę, od 16 maja o 15:30. Najnowsze programy Jamiego Olivera można obejrzeć wyłącznie na antenie Kuchnia+.

 

 

Smak Doskonały

Smak Doskonały jest wirtualnym domem, jest tu kuchnia, ogród z warzywami i ludzie… Od tej chwili życie tego domu toczy się dla Was drodzy internauci. Będziemy dla Was gotować i opowiadać o jedzeniu, winie ,piwie, o ludziach, którzy te cudowności tworzą. Odwiedzimy ich by zajrzeć przez dziurkę od klucza i podpatrzeć jak powstają arcydzieła. Zabierzemy Was w kulinarną podróż, która nigdy się nie kończy, bo o sztuce można mówić i pisać bez końca.

Napisz komentarz

— wymagane *

— wymagane *