25 lutego 2015 | przez Smak Doskonały
EWA CHODAKOWSKA I MARIETA MARECKA – MARZEC W KUCHNI+ NALEŻY DO KOBIET

Ewa Chodakowska i Marieta Marecka wracają na antenę Kuchni, autorskiego kanału nc+. Już od marca widzowie będą mogli obejrzeć premierowe odcinki produkcji własnych stacji: „Be Active. Ewa Chodakowska 2” i „ABC GOTOWANIA 4”. Z kolei na miłośników najświeższych informacji z branży kulinarnej i gastronomicznej czeka nowy sezon programu „cook news”.

Kuchnia+ na marzec przygotowała nowe sezony programów Ewy Chodakowskiej i Mariety Mareckiej. Obie prowadzące mają swoje bardzo oddane grupy widzów i fanów. Od 14 marca, w każdą sobotę o 11:00 stacja pokaże premierowo odcinki serii „Be Active. Ewa Chodakowska”. Podobnie jak w pierwszym sezonie, Ewa z pomocą swojego zespołu pokaże jak można być w formie, czerpiąc przy tym radość z życia i jedzenia.

 Ewa Chodakowska

– Aby żyć zdrowo nie potrzeba aż tak dużo. Kluczowa jest chęć. Jeśli mamy wolę, to wystarczy tylko włączyć Kuchnię+ w każdą sobotę rano i dostaniesz u nas pełny zestaw informacji o zdrowym trybie życia. Będą porady żywieniowe i ciekawe potrawy, w których przygotowaniu pomaga mi Tomek Woźniak. Nie zabraknie ćwiczeń, które można wykonywać samemu w domu, które przedstawię z Lefterisem. No i oczywiście będzie też dużo porad dietetycznych – mówi Ewa Chodakowska, najbardziej znana polska trenerka fitness.

Z kolei od 7 marca, w każdą sobotę o 17:00 przed telewizory zaprosi Marieta Marecka w czwartym sezonie „ABC GOTOWANIA”. Jest to produkcja Kuchni+ zajmująca wysokie miejsca w rankingu oglądalności kanału. W każdym odcinku prowadząca skupia się na jednym produkcie, przygotowując z niego potrawy, które każdy może zrobić we własnym domu, nawet przy niewielkich zdolnościach kulinarnych.

Marieta Marecka

– W każdym odcinku zabieram początkujących pasjonatów gotowania w nowe rejony kulinarne, tym samym pomagając w doskonaleniu ich umiejętności. Mam nadzieję, że dla widzów będą to nowe doświadczenia, które pokażą, że kuchnia to miejsce absolutnie dla każdego, niezależnie od płci, wieku czy umiejętności. A żeby podsycić Wasz apetyt zdradzę, że w programie pokażemy m.in. jak zrobić konfiturę z czerwonej cebuli z żurawiną podaną na grzance z kozim serem, sałatkę z filecikami z pomarańczy i wędzoną piersią z kurczaka oraz wiele innych –  mówi Marieta Marecka.

Po przerwie zimowej Kuchnia+ zaproponuje widzom kolejne odsłony „cook newsa”, jedynego w Polsce programu informacyjnego poświęconego branży kulinarnej i gastronomicznej. Premierowe odcinki widzowie zobaczą od 1 marca, w każdą sobotę o 17:05.

Produkcje własne kanału doceniała redakcja „Tele Tygodnia”, która w lutym 2015 roku przyznała stacji specjalną Telekamerę za dbałość o polskie lokalne tradycje prezentowane w swoich programach.

Marcową ramówkę uzupełnią programy znanych na całym świecie kucharzy.  18 marca o 21:00 wystartuje „Jamie & Jimmy Food Fight Club 2”. W drugim sezonie programu słynny Jamie Oliver i jego kolega ze szkoły Jimmy Doherty ugoszczą osobistości znane na całym świecie, w tym biegacza Usaina Bolta oraz aktorki Siennę Miller i Amandę Holden. Z kolei w „Doskonałym tercecie” (21.03, 21:00) trzej przyjaciele znanego widzom stacji Hugh Fearnley-Whittingstalla wyruszają w pięciotygodniową podróż przez Devon i Kornwalię be żadnych pieniędzy. 10 marca o 21:00 Kuchnia+ pokaże „Szczęście na talerzu”, serię prezentującą walczących o ekologiczną żywność szefów z Francji, Chin, Kalifornii, Benina i Tasmanii. Nie zabraknie także akcentu dokumentalnego. 2 marca o 22:00 widzowie zobaczą „Gotowane i surowe – kulinarna podróż po Tajwanie”.

Smak Doskonały

Smak Doskonały jest wirtualnym domem, jest tu kuchnia, ogród z warzywami i ludzie… Od tej chwili życie tego domu toczy się dla Was drodzy internauci. Będziemy dla Was gotować i opowiadać o jedzeniu, winie ,piwie, o ludziach, którzy te cudowności tworzą. Odwiedzimy ich by zajrzeć przez dziurkę od klucza i podpatrzeć jak powstają arcydzieła. Zabierzemy Was w kulinarną podróż, która nigdy się nie kończy, bo o sztuce można mówić i pisać bez końca.

Napisz komentarz

— wymagane *

— wymagane *